Autosedačky kategorie 0-13 kg - vajíčka

Váhová kategorie autosedaček 0-13 kg (tzv. vajíčka) je určena pro děti od narození do cca 1 roku. Pokud dítě dosáhne 13 kg nebo mu již hlavička přesahuje přes konec autosedačky je potřeba pořídit autosedačku následující kategorie. Autosedačky kategorie 0-13 kg se dají přenášet a některé typy těchto autosedaček jdou připevnit i na podvozky kočárků.

2 700,-

Autosedačka Roan Babies

Autosedačka kategorie 0-13 kg. Součástí autosedačky je kojenecká vložka, stříška a odnímatelný podhlavník. Polohovací madlo autosedačky má otočný kloub usnadňující přenášení. Autosedačka má 3-bodové bezpečností pásy s možností regulace délky s centrálním nastavením. Autosedačka je homologována dle nejnovější bezpečnostní normy ECE R44/04.
2 760,-

Autosedačka CAM Area Zero+

Autosedačka CAM Zero+ patří do kategorie 0-13 kg. Autosedačka je kompatibilní se systémem Quicky Vai - patentovaným systém připevnění autosedačky nebo hluboké korby ke konstrukci kočárku jediným pohybem.
2 190,-

Autosedačka Patron Mimmo

Komfortní autosedačka skupiny 0+, vhodná pro děti od 0 do 13 kg, s nízkou hmotností pro snadné přenášení.
2 290,-

Autosedačka Patron Mimmo Plus

Komfortní autosedačka skupiny 0+, vhodná pro děti od 0 do 13 kg, s nízkou hmotností pro snadné přenášení. Autosedačka je vybavena moderním kompozičním snadno odnímatelným potahem s odnímatelnou komfortní vložkou, výstelkou hlavičky a klínem sedáku pro novorozence. Pro větší pohodlí miminka je možné nastavit výši ramenních pásů, připevnit stříšku či nánožník.
3 090,-

Autosedačka Graco Junior Baby

Ochrana proti bočnímu nárazu. Systém One-Click pro správnou instalaci autosedačky na základnu a na kočárky Graco(cestovní systém). Použití základny je zárukou správné instalace. Jasné vedení bezpečnostního pásu vozu. Nastavitelná rukojeť. Ukazatel sklonu. 3-bodové bezpečnostní pásy. 2-polohový systém nastavení popruhu. Pratelný potah.
5 390,-

Autosedačka Inglesina Huggy Multifix pro kočárek Classica Jacquard

Autosedačka pro děti cca 0-12 měsíců (0-13 kg) v barvách potahů kočárků Inglesina Classica Jacquard. Jednoduchá instalace do auta v poloze proti směru jízdy. 3-bodové polstrované pásy s centrálním nastavováním délky, snímatelný prací potah, autosedačku lze upevnit na podvozky Inglesina se systémem Easy Clip. Splňuje evropskou normu ECE R44/04.
3 990,-

Autosedačka Inglesina Huggy Multifix

Autosedačka pro děti cca 0-12 měsíců (0-13 kg). Jednoduchá instalace do auta v poloze proti směru jízdy. 3-bodové polstrované pásy s centrálním nastavováním délky. Snímatelný prací potah. V ceně je sluneční stříška a podhlavníček. Autosedačku lze upevnit na podvozky Inglesina se systémem Easy Clip splňuje evropskou normu ECE R44/04.
3 490,-

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je určena pro děti od narození do 13 kg (skupina 0+), do 75 cm. Výborná volba bezpečnosti a maximálního pohodlí pro Vaše miminko. Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je extra prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočním nárazem. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti.
4 090,-

Autosedačka Bébécar Easymaxi ELs - řada Classic

KOLEKCE CLASSIC - moderní, hladké látky v kombinaci s chromovými prvky. S cílem zajistit maximální bezpečnost Bébécar nabízí místo pro nejmladší pasažéry ve Vašem vozidle. Autosedačka Easymaxi ELs je vhodná od narození dítěte do váhy cca 13 kg.
1 900,-

Autosedačka DorJan Basic

Autosedačka pro skupinu 0+. Homologována dle normy ECE R44/04. Polohovatelná rukojeť, polstrování hlavičky a pásů, nánožník, snímatelný pratelný potah, 3-bodové pásy s centrálním nastavením. Možnost přepravovat na kočárcích. Hmotnost: 3 kg.
3 999,-

Autosedačka BeSafe iZi Go X1

Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg). S iZi Go můžete snadno manipulovat. Autosedačka byla navržena s důrazem na jednoduchou instalaci, čímž se snižuje riziko nesprávného uchycení ve voze.
1 800,-

Autosedačka DorJan

Autosedačka pro skupinu 0+. Homologována dle normy ECE R44/04. Polohovatelná rukojeť, polstrování hlavičky a pásů, nánožník, snímatelný pratelný potah, 3-bodové pásy s centrálním nastavením. Možnost přepravovat na kočárcích. Hmotnost: 3 kg.
2 699,-

Autosedačka Maxi-Cosi Citi

Autosedačka pro děti od 0 do 13 kg. Jednoduchá instalace do auta v poloze proti směru jízdy. Autosedačka má 3-bodové polstrované pásy s centrálním nastavováním délky. Autosedačka má snímatelný prací potah, snadnou regulaci výšky pásů a nadprůměrný vnitřní prostor.
4 340,-

Autosedačka Bébécar Easymaxi ELs - řada Special

S cílem zajistit maximální bezpečnost Bébécar nabízí místo pro nejmladší pasažéry ve Vašem vozidle. Autosedačka Easymaxi ELs je vhodná od narození dítěte do váhy cca 13 kg.
4 340,-

Autosedačka Bébécar Easymaxi ELs - řada Magic

S cílem zajistit maximální bezpečnost Bébécar nabízí místo pro nejmladší pasažéry ve Vašem vozidle. Autosedačka Easymaxi ELs je vhodná od narození dítěte do váhy cca 13 kg.
2 320,-

Autosedačka Jedo Kite 0+

Autosedačka je určena pro kojence a připravena pro každodenní použití. Díky ní se cestování s dítětem stává jednoduché. Autosedačka je velmi flexibilní a snadno a precizně se přizpůsobuje velikosti a váze dítěte a současně obklopuje Vaše dítě komfortním prostorem na cestu.
2 000,-

Autosedačka Roan Poppi

Autosedačka pro děti 0-13 kg. Jednoduchá instalace do auta v poloze proti směru jízdy. 3-bodové polstrované pásy s centrálním nastavováním délky. Snímatelný prací potah. Snadná regulace výšky pásů. Včetně odepínací stříšky a polstrované vložky. 5 poloh rukojeti. 3 výškové pozice pásů. Nelze použít na sedadle vybaveném airbagem. Lze převážet na podvozku Roan Teo. Certifikace ECE R44/04.
5 339,-

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Plus

Seznamte se s vylepšenou autosedačkou Pebble Plus pro děti od narození do cca 12 měsíců (0-13 kg), od 45 do 75 cm. Pebble Plus splňuje nejnovější i-Size (R129) bezpečnostní normy. Ještě větší ochrana hlavy a krční páteře, nový absorbující materiál, zvýšená ochrana při bočním nárazu. Nabízí větší pohodlí pro novorozence díky komfortní vložce, kterou lze vyjmout. Když vložku vyjmete, zajistíte tak pohodlí i většímu dítěti.
6 050,-

Autosedačka Silver Cross Simplicity

Bezpečná autosedačka vhodná od narození do 13 kg. Součástí autosedačky je novorozenecká vystýlka, stříška a nánožník.
999,-

Autosedačka Junama Lux

Autosedačka pro děti od narození do cca 10 měsíců (0-10 kg). Ochrana proti bočnímu nárazu. Speciálně vyvinutá pro kočárkek Junama Impulse. Madlo pro lehký přenos dítěte. Sříška, která chrání miminko před UV zářením.
1 049,-

Autosedačka 4Baby Colby

Dětská autosedačka 4Baby Colby je určená pro děti od narození do 13 kg. Autosedačku Colby je možné pomocí adaptérů připevnit na konstrukci kočárku 4Baby Atomic. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě.
7 600,-

Autosedačka Jané Matrix Light 2

K autosedačce dostanete od nás jako poděkování za nákup jednorázové pleny Bella Happy Newborn (2-5 kg) 42 ks. Jedinečná autosedačka na trhu (patentovaná), která Vám dává ještě větší možnost, jak bezpečně převážet dítě vsedě či zcela vleže, přičemž obě polohy jsou homologovány pro jízdu v automobilu.
2 290,-

Autosedačka DorJan Comfort

Autosedačka DorJan je určena pro děti od 0 do 13 kg (skupina 0+). Komfortní autosedačka včetně nánožníku, moskytiéry a pláštěnky. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti.
1 990,-

Autosedačka Junama Jet

Autosedačka pro děti od narození do cca 12 měsíců (0-13 kg). Bezpečí, kvalita a pohodlí... Vyvinutá ve spolupráci s předními pediatry a konstruktéry pro bezpečnost dětí.
2 100,-

Autosedačka Bebetto Ramatti pro kočárek Vulcano

Prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočními nárazy. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě. Autosedačka pro děti 0-13 kg designem shodná s kočárkem Vulcano.
2 100,-

Autosedačka Bebetto Ramatti pro kočárek Nico

Prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočními nárazy. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě.
2 100,-

Autosedačka Bebetto Ramatti pro kočárek Holland

Prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočními nárazy. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě.
1 685,-

Autosedačka Baby Design Leo

Autosedačka pro váhovou kategorii 0+ (od 0 do 13 kg. Homologována dle normy ECE R44/04. Ergonomická rukojeť k přenášení a umožňující stabilizaci sedačky na podlaze.
3 090,-

Autosedačka Peg Pérego Primo Viaggio SL

Vítěz testu ve skupině 0+. Primo Viaggio SL je dětská autosedačka s novou vestavěnou opěrkou hlavy, navrženou tak, aby snižovala sílu působící na hlavu a krk dítěte v případě bočního nárazu.
2 800,-

Autosedačka Venicci

Autosedačka pro kočárek Venicci vhodná od narození do 13 kg. Jednoduchá instalace do auta v poloze proti směru jízdy.
4 900,-

Autosedačka Jané Koos iSize

K autosedačce dostanete od nás jako poděkování za nákup jednorázové pleny Bella Happy Newborn (2-5 kg) 42 ks. Autosedačka Jané Koos se stříškou je určena pro děti 40-83 cm, 0-13 kg, skupina 0+.
5 390,-

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe plus SHR II

Bezpečnost a pohodlí od prvního dne. Autosedačka kategorie 0-13 kg. BABY-SAFE PLUS SHR II je chytré a jednoduché řešení jak propojit pokročilé bezpečnostní prvky, jako je inovativní ochrana proti bočnímu nárazu, a systém snadného upínání jednou rukou.
3 190,-

Autosedačka Joie i-Gemm

Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg). Bezpečná a komfortní autosedačka splňující nejnovější a nejpřísnější současný standard pro dětská zádržná zařízení. V oku lahodícím designu se skrývá nesmírně pohodlné místo pro přepravu dětí v automobilu.
5 799,-

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size

Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg). iZi go Modular je první sedačkou Besafe od 0 - 12 měsíců, která splňuje nové nařízení i-Size UN r 129. Velmi jednoduše se instaluje ve vozidle pomocí 3-bodového pásu vozu, nebo na iZi Modular bázi. Tato sedačka je perfektně přizpůsobená pro novorozence, vhodná pro děti od jejich výšky 40-75 cm.
2 200,-

Autosedačka Bexa Cube

Autosedačka vhodná pro kočárek Bexa Cube pro váhovou kategorii 0-10 kg.
2 200,-

Autosedačka Bexa D'Angela

Autosedačka vhodná pro kočárek Bexa D'Angela pro váhovou kategorii 0-10 kg.
2 200,-

Autosedačka Bexa New Ideal

Autosedačka vhodná pro kočárek Bexa New Ideal pro váhovou kategorii 0-10 kg.
2 990,-

Autosedačka Baby Jogger City Go

Autosedačka je určena pro váhovou kategorii od 0 do 13 kg. Shodná s evropskou bezpečnostní normou ECE R44/04.
2 600,-

Autosedačka Expander Antari

Autosedačka vhodná od narození do 13 kg vhodná ke kočárku Antari. Součástí autosedačky je pláštěnka, moskytiéra, vložka pro novorozence.
5 190,-

Autosedačka Graco Snugsafe

Autosedačka je určena pro váhovou kategorii od 0 do 13 kg. Kompatibilní s kočárky EVO a EVO XT.
5 990,-

Autosadačka Graco Milestone

Autosedačka 3v1 vhodná od narození až do 36 kg (cca 12 let).
2 999,-

Autosedačka Avionaut Kite+

Autosedačka Avionaut Kite+ je určena pro děti od narození do 13 kg (sk. 0+). Autosedačka se připevňuje do auta proti směru jízdy s pomocí bezpečnostních pásů nebo nacvaknutím na dokupitelnou základnu.
2 790,-

Autosedačka ABC Design SET Hazel + adaptéry

K autosedačce dostanete od nás jako poděkování za nákup jednorázové pleny Bella Happy Newborn (2-5 kg) 42 ks. Autosedačka skupiny 0+ vhodná od narození do cca 13 kg. Hazel nabízí vždy maximální bezpečí a ochranu pro Vaše dítě.
11 690,-

Autosedačka Kiddy Evoluna 2 i-Size s isofixovou bází

V ceně autosedačky je také isofixová báze 2. Autosedačka skupiny 0+ (od narození–83 cm do cca 15 měsíců), jako jediná disponující polohou na ležení i během jízdy a absolutní vítěz celoevropských testů bezpečnosti 2016-2018.
5 990,-

Autosedačka Kiddy Evolution Pro 2

Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg) s vyjímečnou polohou na ležení. První ortopedická dětská autosedačka kategorie 0,0+ (od narození do 13 kg) s upevněním ISOFIX a funkcí na ležení.
9 490,-

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size Bundle

Balíček obsahuje autosedačku Baby-Safe i-Size a isofixovou základnu Baby-Safe i-Size Flex Base. Autosedačka kategorie 0-13 kg. i-Size bezpečnost bez kompromisů pro vaše rostoucí dítě. Baby-Safe i-Size je naše první dětská autosedačka, která splňuje novou normu ECE R129 týkající se autosedaček (i-Size).
2 990,-

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe

Autosedačka poskytuje bezpečí a pohodlí pro novorozence a děti do 15 měsíců a přizpůsobuje se Vašemu rostoucímu dítěti až do 83 cm výšky. Chytrý design přináší bezpečí a komfort do lehké skořepiny sedačky.
3 990,-

Autosedačka Cybex Aton M

Autosedačka vhodná od narození až do cca 18 měsíců (Sk. 0+, 0 - 13 kg). Aton M nabízí vyjímatelnou vnitřní vložku, která zajišťuje téměř zcela plochou pozici pro předčasně narozené děti a novorozence. Společně s energii absorbující skořepinou a L.S.P. systémem napomáhá tato autosedačka k ochraně Vašeho dítěte. Výškově nastavitelná opěrka hlavy, měkce polstrovaný systém pásů a XXL sluneční stříška zaručují pohodlné cestování.
2 490,-

Autosedačka Coletto Florino new

V ceně dětské autosedačky je nánožník, stříška, vložka pro nejmenší miminka a polštářek kolem hlavy. Dětská autosedačka je pro děti od narození do 10 kg.
2 490,-

Autosedačka Coletto Verona Eco

V ceně dětské autosedačky je nánožník, stříška, vložka pro nejmenší miminka a polštářek kolem hlavy. Součástí jsou adaptéry k připevnění autosedačky na konstrukci kočárku Coletto Verona. Dětská autosedačka je pro děti od narození do 13 kg.
1 690,-

Autosedačka Camarelo Carlo pro kočárek Sevilla

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-11 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo Sevilla.
1 690,-

Autosedačka Camarelo Carlo pro kočárek Carera

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-11 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo Carera.
1 950,-

Autosedačka Camarelo Carlo pro kočárek Sirion

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-11 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo Sirion.
1 950,-

Autosedačka Camarelo Carlo pro kočárek Vision

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-11 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo Vison.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo.
6 890,-

Autosedačka Joie Every Stage FX

Autosedačka kategorie 0+-1-2-3 (0-36 kg). 4 sedačky v 1 - Every Stage pokrývá všechny existující váhové kategorie autosedaček, díky tomu ji lze využívat od narození až do cca 12 let. Every Stage FX je ISOfixová varianta této úspěšné autosedačky.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Carlo pro kočárek Sirion Eco

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-11 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo Sirion.
2 170,-

Autosedačka Firkon Vesta

Autosedačka FIRKON VESTA homologovaná pro váhovou kategorii 0+ (0–13 kg) podle evropské normy ECE R44/04. Odnímatelný nánožník, sluneční stříška a odnímatelná novorozenecká vložka.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Canillo

Autosedačka vhodná pro děti 0-13 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo. Camarelo Canillo je autosedačka, která patří ke kočárkům Camarelo, v barvách kočárku Camarelo Canillo.
1 290,-

Autosedačka Depemo Capri

Autosedačka kategorie 0+, 0-10 kg vhodná od narození do cca 12ti měsíců. Včetně stříšky, nánožníku a adaptérů na kočárek Depemo.
3 290,-

Autosedačka Zopa X1 Plus i-Size

První dětská autosedačka z nové generace výrobků ZOPA. Vhodná pro děti od narození do 80 cm. Dětská autosedačka je vybavena vložkou pro novorozence, která zajistí bezpečnou přepravu i velmi malých dětí. Záhlavník je vyrobený z paměťové pěny a poskytuje maximální pohodlí pro děťátko a zvýšenou ochranu při bočním nárazu.
5 990,-

Autosedačka Zopa X1 Plus i-Size + Isofix Báze

Zvýhodněná nabídka kompletu - autosedačka + báze. První dětská autosedačka z nové generace výrobků ZOPA. Dětská autosedačka je vybavena vložkou pro novorozence, která zajistí bezpečnou přepravu i velmi malých dětí. Záhlavník je vyrobený z paměťové pěny a poskytuje maximální pohodlí pro děťátko a zvýšenou ochranu při bočním nárazu. Báze je kompatibilní s autosedačkou X1Plus i-Size a splňuje veškerá kritéria nejpřísnější normy i-size ECE R129, která klade zásadní požadavky na bezpečí a komfort dítěte při cestování.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite pro kočárek Pireus

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo. Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Kite 0-13 kg vhodná pro kočárek Pireus.
1 690,-

Autosedačka Camarelo Carlo pro kočárek Carmela

Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Carlo 0-11 kg. Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo Carmela.
2 490,-

Autosedačka Coletto Milano

V ceně dětské autosedačky je nánožník, stříška, vložka pro nejmenší miminka a polštářek kolem hlavy. Dětská autosedačka je pro děti od narození do 13 kg.
1 850,-

Autosedačka Euro-Cart pro kočárek Passo Sport

Autosedačka vhodná od narození do 10 kg. Součástí jsou adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Euro-Cart Passo Sport a nánožník, moskytiéra, vnitřní vložka pro novorozence.
6 790,-

Autosedačka Joie i-Level

Autosedačka i-Level s Isofixovou základnou. Využitelnost proti směru jízdy pro dítě o výšce od 40-85 cm, váha 0-13 kg (0-15 měsíců). Bezpečná a komfortní autosedačka splňující nejnovější a nejpřísnější současný standard pro dětská zádržná zařízení. Pro maximální pohodlí dítěte nabízí možnost polohování do lehu na kočárku i ve vozidle.
2 199,-

Autosedačka Gmini GL

Autosedačka vhodná od narození do 13 kg. Autosedačka vybavená novorozeneckou vložkou. Instalace do automobilu proti směru jízdy pomocí bezpečnostního pásu automobilu.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite pro kočárek Piro

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo. Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Kite 0-13 kg vhodná pro kočárek Piro.
6 990,-

Autosedačka Mima iZi Go Modular

Autosedačka Mima iZi Go Modular skupiny 0+ je určena pro váhovou kategorii 0–13 kg (od narození do cca 12 měsíců).
4 290,-

Autosedačka Maxi-Cosi Rock

Seznamte se s novinkou od Maxi-Cosi, autosedačkou ROCK pro děti od narození do cca 12 měsíců (0-13 kg), od 45 do 75 cm. Autosedačka splňuje velmi přísné požadavky bezpečnostní normy i-Size (R129). Ještě větší ochrana hlavy a krční páteře, zvýšená ochrana při bočním nárazu.
2 999,-

Autosedačka Junama BabySchild Yannie

Autosedačka Junama BabySchild 0 -13 kg (40-85 cm) včetně adaptérů na podvozek kočárku Junama. Výborná volba bezpečnosti a maximálního pohodlí pro Vaše miminko.
2 640,-

Autosedačka EasyGo Optimo

Autosedačka včetně sluneční stříšky, nánožníku a adaptérů pro připevnění na konstrukci kočárku EasyGo Optimo.
1 890,-

Autosedačka Joie Gemm Chromium

Bezpečná a komfortní autosedačka poskytující kvalitní ochranu proti bočnímu nárazu a příjemné pohodlí pro nejmenší děti. Schválena dle normy ECE R44/04 pro přepravu dětí 0-13 kg proti směru jízdy.
1 440,-

Autosedačka 4Baby Galax

Autosedačka GALAX je vyrobena z vysoce kvalitního plastu a je určena pro děti od narození až do 13 kg.
5 290,-

Autosedačka Nuna Pipa Icon

Bezpečná a luxusní autosedačka splňující nejpřísnější současnou legislativu, normu i-Size. Autosedačka 0-13 kg, od 40 do 85 cm.
4 990,-

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Od narození do 15 měsíců, 40 - 83 cm (0 - 13 kg). BABY-SAFE2 i-SIZE je naše první dětská autosedačka, která splňuje novou normu ECE R129 týkající se autosedaček (i-Size). Tato speciální edice Nordic Grey se stylovým prošíváním a prvotřídním potahem spojuje jedinečný vzhled s mimořádnou bezpečností.
4 590,-

Autosedačka Cybex Aton M i-Size

Autosedačka vhodná od narození až do cca 18 měsíců (Sk. 0+, 0 - 13 kg), 45 - 87 cm, max. 13 kg. Aton M i-Size nabízí nejnovější dostupné bezpečnostní technologie. Společně se základnou Base M (dostupné samostatně) splňuje novou evropskou normu i-Size (ECE R-129), která stanovuje povinné převážení dětí do 15 měsíců v pozici proti směru jízdy. Aton M i-Size je vhodný pro novorozence a děti o výšce 45 - 87 cm (max. 13 kg.
1 950,-

Autosedačka DorJan Quick

Autosedačka vhodná od narození do 10 kg. Vhodná pro kočárek Quick! Homologována dle normy ECE R44/04.
1 950,-

Autosedačka DorJan Quick Premium

Autosedačka vhodná od narození do 10 kg. Vhodná pro kočárek Quick Premium! Homologována dle normy ECE R44/04.
1 950,-

Autosedačka DorJan Creativo

Autosedačka vhodná od narození do 10 kg. Vhodná pro kočárek Creativo! Homologována dle normy ECE R44/04.
2 600,-

Autosedačka Adamex Kite

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Adamex.
2 100,-

Autosedačka Bebetto Ramatti pro kočárek Murano

Prostorná autosedačka s nastavitelnou hloubkou sedu a zvýšenou ochranou před bočními nárazy. Součástí je výplň, kterou lze použít pro nejmenší děti. Jakmile začnou růst, lze ji z autosedačky vyndat a zvětšit tak prostor pro větší dítě.
2 300,-

Autosedačka Depemo Neo

Autosedačka 0+ vhodná od narození do 13 kg. Včetně stříšky, nánožníku a adaptérů na kočárek Depemo.
1 785,-

Autosedačka Espiro Star

Autosedačka pro váhovou kategorii 0+ (od 0 do 13 kg). Homologována dle normy ECE R44/04, výrobce je držitelem certifikátu ISO 9001:2008.
2 490,-

Autosedačka Coletto Modena

V ceně dětské autosedačky je nánožník, stříška, vložka pro nejmenší miminka a polštářek kolem hlavy + adaptéry pro připevnění na kontrukci kočárku Modena.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite pro kočárek Avenger

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite pro kočárek Neso

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo. Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Kite 0-13 kg vhodná pro kočárek Neso.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite pro kočárek Sudari

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo. Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Kite 0-13 kg vhodná pro kočárek Sudari.
3 590,-

Autosedačka Cybex Aton 5 Gold Line

CYBEX ATON 5 - dětská autosedačka, kategorie 0+ (0-13 kg), od narození až do cca 18 měsíců. Jedinečné bezpečnostní prvky, jako například výškově nastavitelná opěrka hlavy s integrovaným vedením pásů, která ještě vylepšuje výjimečně bezpečnou energii absorbující skořepinu v kombinaci s crash testy odzkoušeným L.S.P. systémem a nové části zvyšující pohodlí, např. velká XXL sluneční stříška, dávají vzniknout dokonalé dětské autosedačce pro předčasně narozené a velmi malé novorozence.
5 990,-

Autosedačka Cybex Aton M i-Size Gold Fasihon

Autosedačka vhodná od narození až do cca 18 měsíců (Sk. 0+, 0 - 13 kg), 45 - 87 cm, max. 13 kg. Aton M i-Size nabízí vyjímatelnou vnitřní vložku, která zaručuje téměř zcela plochou pozici pro předčasně narozené a velmi malé děti. Ochranu dítěte mimo jiné zajišťuje např. L.S.P. System nebo energii absorbující skořepina.
6 890,-

Autosedačka Cybex Cloud Z i-Size

Autosedačka skupiny 0+, 0-13 kg (od narození až do cca 18 měsíců). ERGONOMICKÁ POZICE ZCELA VLEŽE. Pro větší pohodlí v autosedačce mimo vozidlo. Vnitřní sklon lze nastavit pouze jednou rukou bez nutnoti vyndavat dítě z autosedačky.
3 590,-

Autosedačka Jané Koos

Autosedačka Jané Koos se stříškou je určena pro děti 40-83 cm, 0-13 kg, skupina 0+.
11 690,-

Autosedačka Kiddy Evoluna 2 i-Size s isofixovou bází

V ceně autosedačky je také isofixová báze 2. Autosedačka I-size do 83 cm, pro věk 0 až 15 měsíců, pro váhu od narození až do 13 kg. Schválena podle nejnovější normy ECE R 129 ("i-Size").
5 990,-

Autosedačka Kiddy Evolution Pro 2

Autosedačka kategorie 0+ (0-13 kg) s polohou na ležení. SNADNO. ZDRAVĚ. BEZPEČNĚ.
2 480,-

Autosedačka Camarelo Kite pro kočárek Baleo

Součástí autosedačky je stříška, nánožník a adaptéry pro připevnění ke konstrukci kočárku Camarelo. Kvalitní dětská autosedačka Camarelo Kite 0-13 kg vhodná pro kočárek Baleo.
4 900,-

Autosedačka Jané Koos iSize (KOPIE)

K autosedačce dostanete od nás jako poděkování za nákup jednorázové pleny Bella Happy Newborn (2-5 kg) 42 ks. Autosedačka Jané Koos se stříškou je určena pro děti 40-83 cm, 0-13 kg, skupina 0+.
4 390,-
NOVINKA v nabídce od 22.2.2019 11:56:54

Autosedačka Inglesina CAB

Autosedačka vhodná od narození do 13 kg (do 75 cm). Zcela nová autosedačka Cab, je oproti své předchůdkyni Huggy větší, vybavenější a lépe se přizpůsobuje rostoucímu dítěti.